O nas

Firma NAWITEL powstała w 1996 roku i od początku swojej działalności zajmuje się usługami związanymi z zabudową rur pod wszelkiego rodzaju przeszkodami terenowymi przy zastosowaniu następujących technologii bezwykopowych:

 

 

 

Od rozpoczęcia swojej działalności firma NAWITEL stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usług. Przyjęta niegdyś strategia działania, ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń oraz realizacja pionierskich projektów na terenie kraju pozwoliły nam na osiągnięcie pozycji lidera branży przewiertów sterowanych w Polsce.

 

Do tej pory zaufało nam wielu inwestorów z kraju i zagranicy, podmiotów prywatnych, państwowych jak i jednostek komunalnych. Na przestrzeni lat uzupełniliśmy nasze portfolio o referencje  z największych spółek budujących gazociągi, instalacje wodno – kanalizacyjne oraz sieci energetyczne i ciepłownicze.

 

Naszą pozycję na rynku technologii bezwykopowych niewątpliwie potwierdzają zdobyte nagrody:

 

  • TYTAN 2013 w kategorii „Projekt roku- nowa instalacja”

za realizację najdłuższych horyzontalnych przewiertów kierunkowych HDD w Polsce w ramach projektu: „Budowa gazociągu MOP 8,4 MPa DN700 relacji Rembelszczyzna – Gustorzyn”

 

  • TYTAN 2014 w kategorii „Europejski projekt w technologiach bezwykopowych”

za wykonanie w ramach zadania pn. "Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 MOP 8,4 MPa relacji Rembelszczyzna-Gustorzyn" ponad 16 km horyzontalnych przewiertów kierunkowych HDD

 

FILMY

 

Przewiert pod dnem morza Bałtyckiego 1433 mb we Władysławowie

 

 

Najdłuższy przewiert wielorurowy w Polsce

 

 

Najdłuższy przewiert HDD w Polsce

 

 

Najbardziej skomplikowana trajektoria otworu HDD w Polsce

(zmiana azymutu 600 przy promieniu wiercenia R= 500 m)

 

 

Przewiert HDD pod rzeką Wisłą w Warszawie, w celu poprowadzenia

instalacji energetycznej dla Stadionu Narodowego

 

 

tworzenie stron www - Millenium Studio