Największa wiertnica HDD w Polsce

W ubiegłym miesiącu do firmy NAWITEL sp. z o.o. sp. k. została dostarczona największa na polskim rynku maszyna wiertnicza. Wydarzenie to jest o tyle istotne, że dotychczas żadna krajowa firma nie dysponowała własnym sprzętem takiego formatu. Zakup udało się zrealizować w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Nowa maszyna wiertnicza PD 250/90RP o sile uciągu 250 ton pozwoli na realizację przewiertów sterowanych o niespotykanych dotychczas w skali kraju parametrach, nawet o długości jednostkowej wynoszącej do 3 km oraz w średnicach do 1300 mm – w trudnych warunkach geologicznych. Wraz z nabyciem tej maszyny zaplecze sprzętowe firmy NAWITEL zostało wyposażone w system recyklingu, charakteryzujący się wydajnością do 2000 l/min, system nawigacji ParaTrack2, służący do precyzyjnego ukierunkowania osi otworu wiertniczego nawet na maksymalnych głębokościach stosowanych w technologii kierunkowego wiercenia horyzontalnego HDD oraz pompę płuczkową o wydajności 2500 l/min.

 

Dysponowanie tak bogato wyposażonym parkiem maszyn umacnia pozycję firmy NAWITEL w ścisłej czołówce firm przewiertowych, a jej oferta pozwala. uczestniczyć w coraz bardziej zaawansowanych projektach budownictwa inżynieryjnego. Doświadczenie, jakie firma nabyła przez 13 lat działalności w branży inżynierii bezwykopowej, pozwala na realizowanie nawet najtrudniejszych zadań i aktywnie uczestniczyć w procesie unowocześniania infrastruktury podziemnej Polski. Dzięki zaplanowanemu procesowi inwestycji w nowoczesny sprzęt wiertniczy, firma NAWITEL jest w stanie podejmować wszelkie wyzwania w dziedzinie wiertnictwa.

 

Sprężarki przewoźne dla technologii bezwykopowych

 

Na miejsca...
Nowość w ofercie grupy Atlas Copco to sprężarki marki Chicago Pneumatic. Są one dostępne w bieżącej sprzedaży i po złożeniu zamówienia wysyłamy maszyny gotowe do pracy pod wskazany adres. W naszym programie znajdują się sprężarki oraz generatory w wersjach z podwoziem i do zabudowy na pojazdach oraz narzędzia pneumatyczne i hydrauliczne. Oferujemy kompletną serię sprężarek o ciśnieniu roboczym 7 bar w zakresie wydajności od 2m3 do 11,1m3 i model 10,4m3 z ciśnieniem roboczym 12 bar. Dostępny jest również model sprężarki z wbudowanym generatorem, mający zastosowanie wtedy, gdy użytkownik potrzebuje jednocześnie energii elektrycznej do oświetlenia terenu i sprężonego powietrza.

 

Gotowi

Podstawowymi cechami produktów Chicago Pneumatic są: niezawodność, łatwość obsługi technicznej oraz możliwość różnorodnych zastosowań. Solidna i wytrzymała konstrukcja maszyn z dźwiękoszczelną i odporną na działanie warunków atmosferycznych obudową została stworzona przez niemieckich projektantów, a zastosowane w nich silniki o dużej mocy dostarczane są przez znanych i uznanych w świecie producentów. Dzięki łatwości manewrowania są doskonale przystosowane do wykorzystania w terenie miejskim, a czytelny panel sterowania gwarantuje prostą i przyjemną obsługę.

 

Start!

Pewne i niezawodne sprężarki Chicago Pneumatic dostępne są w całej Polsce i na świecie w naszej certyfikowanej sieci sprzedaży oraz w Internecie na ww.chicagopneumatic.pl Technik dyżurny Chicago Pneumatic i IRMAIR jest dostępny przez 24h pod numerem +48 510 025 555.

 

tworzenie stron www - Millenium Studio